.:: Firma Profili ::.

 

DİMAK MAKİNA; Geri dönüşüm makinaları ve ağaç talaşlama makinası İmalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle bugünkü gücüne ulaşmıştır. Firmamız Geri dönüşüm makinaları imalat sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz. Yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Konya'da Geri dönüşüm makinaları ve ağaç talaşlama makinası İmalat sektöründe atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız makinaları kısaca sayacak olursak; Geri dönüşüm makinaları, Plastik kırma makinaları, Pvc ve kauçuk kırma makinaları ve ağaç talaşlama makinalarınından oluşmaktadır.

DİMAK MAKİNA; olarak; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 

Musa SÜALP

Firma Sahibi